Dom modułowy całoroczny bez pozwolenia 70m2

Dom modułowy całoroczny bez pozwolenia 70m2

Budowa domu całorocznego bez pozwolenia może wydawać się trudnym przedsięwzięciem. Jednak dzięki możliwości wykorzystania modułowych rozwiązań, inwestycja ta staje się łatwiejsza do zrealizowania. Dom modułowy całoroczny bez pozwolenia o powierzchni 70m2 to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swój własny dom w krótkim czasie i bez konieczności uzyskiwania zgody na budowę.

Dom modułowy to budynek składający się z kilku prefabrykowanych modułów, które są produkowane w fabryce i transportowane na miejsce budowy. Moduły te są już wcześniej wyposażone w elementy instalacyjne, takie jak rury, przewody, a także okna i drzwi. Dzięki temu proces budowy jest o wiele szybszy i bardziej kontrolowany, a także pozwala na precyzyjne dopasowanie elementów.

W przypadku domów modułowych całorocznych bez pozwolenia, ważne jest spełnienie wymagań dotyczących powierzchni i wysokości budynku, określonych w ustawie Prawo Budowlane. W przypadku domów o powierzchni do 70m2 i wysokości do 3m, nie jest konieczne uzyskiwanie pozwolenia na budowę. Jednakże, należy pamiętać o spełnieniu wszelkich innych wymogów wynikających z przepisów prawa budowlanego, takich jak np. wymogi dotyczące odległości od granicy działki.

Dom modułowy całoroczny bez pozwolenia o powierzchni 70m2 może być idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć swój własny, funkcjonalny dom w krótkim czasie i bez zbędnego formalizmu. Ponadto, tego typu budynki charakteryzują się wysoką energooszczędnością, dzięki zastosowaniu izolacji termicznej oraz energooszczędnych systemów grzewczych i wentylacyjnych. Co więcej, możliwość indywidualnego projektowania i aranżacji wnętrza pozwala na stworzenie domu idealnie dopasowanego do potrzeb i gustów użytkowników.

Jeśli szukasz domu o powierzchni do 70 m2, z pewnością zainteresują Cię nasze gotowe projekty domów katalogowych. Mogą one spełnić potrzeby wielu rodzin, a ich zaletą jest fakt, że są szybko dostępne i gotowe do zamieszkania w krótkim czasie. Jednakże, jeśli szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego, możesz zdecydować się na indywidualny projekt domu, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie budowy domów modułowych, w tym projektowanie domów, zgłaszanie ich w urzędzie, uzbrajanie terenu, wykonanie fundamentów i budowę całego domu. Jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do Twoich potrzeb i oczekiwań, aby zapewnić Ci komfortowe i trwałe miejsce do życia.

Wykonujemy projekty domów modułowych całorocznych bez pozwolenia, które mogą mieć powierzchnię do 70 m2. Nasze domy modułowe są wykonane z materiałów najwyższej jakości, takich jak drewno lub stal, co zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Zapewniamy naszym klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji - od przygotowania projektu, przez uzyskanie pozwoleń i zezwoleń na budowę, aż po wykonanie całego projektu. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoja inwestycja zostanie przeprowadzona zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i standardami.

Jeśli szukasz ekonomicznego i nowoczesnego rozwiązania dla swojej przestrzeni życiowej, zdecyduj się na dom modułowy. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać projekt, który spełni Twoje oczekiwania i wymagania. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalne i szybkie wykonanie naszych usług.

Podsumowując, dom modułowy całoroczny bez pozwolenia o powierzchni 70m2 to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na szybką i łatwą budowę własnego domu, bez konieczności uzyskiwania pozwolenia na budowę. Warto zwrócić uwagę na tę formę budowy, szczególnie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność, energooszczędność oraz indywidualny design.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA