Dom modułowy całoroczny

Dom modułowy całoroczny - komfort i funkcjonalność przez cały rok

Dom modułowy całoroczny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują komfortu i funkcjonalności przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Tego rodzaju domy są projektowane i budowane z myślą o zapewnieniu odpowiedniej izolacji termicznej, wentylacji oraz systemów grzewczych i chłodzących. Oto kilka powodów, dla których dom modułowy całoroczny jest atrakcyjną opcją.

  1. Izolacja termiczna: Domy modułowe całoroczne są starannie zaprojektowane z myślą o utrzymaniu odpowiedniej temperatury we wnętrzu przez cały rok. Solidna izolacja termiczna, w połączeniu z energooszczędnymi oknami, zapobiega utracie ciepła zimą i nadmiernemu nagrzewaniu się latem. Dzięki temu, dom utrzymuje stałą temperaturę, co przekłada się na komfort mieszkańców i niższe rachunki za ogrzewanie lub chłodzenie.

  2. Wentylacja: Wentylacja jest ważnym aspektem domu całorocznego, zapewniającym świeże powietrze i zdrowe warunki życia. Domy modułowe są wyposażone w systemy wentylacyjne, które dostarczają świeże powietrze do pomieszczeń i usuwają zanieczyszczenia. Odpowiednia wentylacja zapobiega nadmiernemu wilgoci i utrzymaniu zdrowego klimatu wewnątrz domu.

  3. Systemy grzewcze i chłodzące: Dom modułowy całoroczny może być wyposażony w zaawansowane systemy grzewcze i chłodzące, które umożliwiają regulację temperatury w zależności od preferencji mieszkańców. Może to obejmować pompę ciepła, klimatyzację, ogrzewanie podłogowe lub inne nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu, dom zapewnia komfort termiczny niezależnie od pory roku.

  4. Trwałość i wytrzymałość: Domy modułowe całoroczne są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Solidna konstrukcja i staranne wykonanie zapewniają trwałość i wytrzymałość domu przez wiele lat. Domy modułowe są również łatwe w konserwacji i utrzymaniu, co przekłada się na długotrwałą wartość inwestycji.

Podsumowanie: Dom modułowy całoroczny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują komfortu i funkcjonalności przez cały rok. Odpowiednia izolacja termiczna, wentylacja, zaawansowane systemy grzewcze i chłodzące oraz trwałość to główne cechy takiego domu. Jeśli marzysz o domu, w którym będziesz czuć się komfortowo bez względu na porę roku, dom modułowy całoroczny jest idealnym wyborem.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA