Dom Modułowy Całoroczny

Z czego zbudowane są domy modułowe - bliższe spojrzenie: artykuł, który pomoże Ci zrozumieć domy modułowe i sposób ich budowy.

 

Istotą budowy domów modułowych jest to, że środowisko fabryczne zapewnia taki poziom kontroli jakości i wydajności pracowników, który jest praktycznie niemożliwy do odtworzenia na budowie. Wszyscy rzemieślnicy pracują razem w jednym miejscu, a ponieważ nie muszą podróżować z miejsca na miejsce, mogą skupić się na swoich umiejętnościach z dużo większą uwagą. Widzą, jak dom nabiera kształtów na ich oczach, i nierzadko widać dumę z ich wykonania. Dom modułowy jest budowany od podstaw, z solidnym fundamentem i materiałami szkieletowymi, które spełniają lub przekraczają lokalne przepisy budowlane. Domy te nie są przyczepami. W rzeczywistości wszystkie nasze projekty mogą być domami na zamówienie. Możesz skorzystać z naszych gotowych propozycji domów modułowych lub przynieść nam swój wymarzony projekt!

Domy modułowe to budynki o takich samych cechach jak tradycyjne, ale zbudowane w jednej lub kilku częściach w fabryce. Elementy składowe domu są następnie transportowane na miejsce budowy, gdzie zostaną zmontowane.

Czy domy modułowe to rozwiązanie sezonowe?

Nie. Zakład produkcyjny pozwala nam budować przez cały rok. Dom modułowy jest produkowany w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie kontrolowane warunki klimatyczne pozwalają na uzyskanie wyższego poziomu niezawodności, spójności i kontroli jakości produktu niż w przypadku tradycyjnej konstrukcji murowanej.

Domy modułowe mają wiele zalet, w tym wyższą jakość i krótszy czas budowy. Są również rozwiązaniem ekologicznym i zrównoważonym, ponieważ są budowane w fabrykach, co zmniejsza ilość odpadów i po zakończeniu okresu użytkowania mogą być poddane recyklingowi.

Zbudowanie całorocznego domu modułowego jest możliwe w każdym regionie naszego kraju, niezależnie od pogody. Wszystko zależy od tego, jaki materiał wybierzemy do budowy domu modułowego. Fakt, że budynek jest produkowany w warunkach fabrycznych, również wpływa na jego jakość, ponieważ dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń i technologii producenci mogą osiągnąć wysokie parametry izolacyjności cieplnej budynku.

Możliwość zbudowania domu szybciej i mniejszym kosztem to trend, który prawdopodobnie będzie się umacniał w nadchodzących latach. Jest to szczególnie ważne, jeśli weźmiemy pod uwagę zwiększony popyt na domy modułowe ze strony nabywców, którzy chcą skorzystać z ich niskich kosztów początkowych. Oprócz zastosowania szybszych technik budowy, domy modułowe są również atrakcyjne ze względu na mniejszą wagę i większą elastyczność projektowania. Ponadto są one wyposażone w szereg energooszczędnych komponentów, które w dłuższej perspektywie mogą przynieść właścicielom domów oszczędności na kosztach ogrzewania i chłodzenia.

Nasz blog poświęcony jest tematyce domów modułowych. Niezależnie od tego, czy budujesz dom, sprzedajesz dom, czy interesujesz się trendami i nowościami w budownictwie modułowym, trafiłeś we właściwe miejsce. Zabieramy naszych czytelników w głąb branży, proponujemy praktyczne rozwiązania problemów i dzielimy się wiadomościami na temat najnowszych osiągnięć technologicznych, trendów w projektowaniu i budowie. Odwiedzaj nas często, aby być na bieżąco z trendami w budownictwie modułowym!

Poznaj nasze gotowe domy modułowe!

 Projekt Domu do 70m2

Projekt Domu do 70m2: Dom Marysia 02 z przeszkleniami w ścianie szczytowej. Powierzchnia domu może być dowolnie modyfikowana.

Projekt Domu Marysia 09: nowoczesny dom modułowy, dedykowany na wąską działkę. Dzięki produkcji na hali: możliwość dowolnej modyfikacji projektu i dowolny wybór kolorystyki z pakietu 30 odcieni kolorów.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA