Dom modułowy 100m2

Dom modułowy o powierzchni 100m2 - przestrzeń i wygoda dla Twojej rodziny

Dom modułowy o powierzchni 100m2 to doskonałe rozwiązanie dla rodzin poszukujących większej przestrzeni do życia. Oferuje wiele zalet i możliwości, które przekładają się na komfort i funkcjonalność. Oto kilka powodów, dla których dom modułowy o powierzchni 100m2 może być idealnym wyborem.

  1. Przestronność i elastyczność: Dom o powierzchni 100m2 zapewnia dużo miejsca dla całej rodziny. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej przestrzeni, można swobodnie rozmieścić pomieszczenia takie jak sypialnie, salon, kuchnia, łazienka, gabinet czy przestrzeń do zabawy dla dzieci. Duża powierzchnia pozwala na elastyczną aranżację wnętrza, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji.

  2. Komfort i funkcjonalność: Dom modułowy o powierzchni 100m2 oferuje wysoki poziom komfortu i funkcjonalności. Przemyślane rozplanowanie pomieszczeń, ergonomiczne układy oraz staranne wykonanie zapewniają wygodę i praktyczne wykorzystanie przestrzeni. W takim domu można znaleźć miejsce do odpoczynku, pracy, rozrywki i codziennych czynności, spełniając wszystkie potrzeby rodziny.

  3. Możliwość personalizacji: Domy modułowe o powierzchni 100m2 oferują szeroki wybór projektów, które można dostosować do własnych preferencji. Istnieje możliwość wyboru układu pomieszczeń, wykończenia wnętrz, kolorystyki, rodzaju elewacji oraz dodatkowych elementów, takich jak taras czy garaż. Personalizacja domu pozwala stworzyć unikalne i dopasowane do gustu rozwiązanie.

  4. Szybkość budowy: Budowa domu modułowego o powierzchni 100m2 może być znacznie szybsza niż tradycyjne budownictwo. Moduły są prefabrykowane w fabryce, co pozwala na równoczesne przygotowanie fundamentów i prac wykończeniowych. Szybki czas budowy oznacza mniejsze koszty i szybsze wprowadzenie się do nowego domu.

  5. Energia i efektywność: Domy modułowe są często projektowane z myślą o efektywności energetycznej. Solidna izolacja termiczna, energooszczędne okna i nowoczesne systemy grzewcze przyczyniają się do oszczędności energii i niższych rachunków za ogrzewanie. To korzystne dla środowiska naturalnego i dla domowego budżetu.

Podsumowanie: Dom modułowy o powierzchni 100m2 to doskonałe rozwiązanie dla rodzin poszukujących przestronnego i funkcjonalnego miejsca do życia. Elastyczność aranżacji, komfort, szybkość budowy i oszczędność energii to tylko niektóre z zalet, które przemawiają na korzyść domów modułowych. Jeśli marzysz o nowoczesnym i wygodnym domu dla Twojej rodziny, warto rozważyć dom modułowy o powierzchni 100m2.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA