Dom 70m2 bez pozwolenia

Budowane przez naszą firmę domy z prefabrykatu drewnianego oraz w technologii szkieletu drewnianego są doskonałym wyborem dla inwestorów, którzy szukają szybkiego, wygodnego, ekologicznego i funkcjonalnego rozwiązania. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wysokiej jakości materiały, dzięki czemu nasze domy charakteryzują się nie tylko estetycznym wyglądem, ale również wysoką jakością wykonania i trwałością.

Czas budowy naszych domów jest znacznie krótszy niż w przypadku tradycyjnej budowy, co pozwala inwestorom cieszyć się swoim nowym domem dużo szybciej. Domy, które budujemy są bardzo wygodne i funkcjonalne, a dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników, są idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Nasze domy charakteryzują się także wysoką jakością wykonania i trwałością. Drewno jest materiałem wyjątkowo odpornym na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje długą i bezawaryjną eksploatację domu. Ponadto, nasze domy są często tańsze niż tradycyjne budynki murowane, co pozwala naszym klientom na zaoszczędzenie dużej sumy pieniędzy.

Budowane przez naszą firmę domy są również bardzo ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Drewno jest materiałem odnawialnym i łatwo przetwarzalnym, co pozwala na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i redukcję śladu ekologicznego.

Wierzymy, że nasze domy są doskonałym wyborem dla inwestorów, którzy szukają szybkiego, wygodnego i ekologicznego rozwiązania. Dzięki wysokiej jakości wykonania, trwałości oraz oszczędności finansowej, inwestycja w nasz dom to inwestycja na lata.

Zamawianie domu prefabrykowanego to proces, który składa się z kilku etapów. Poniżej przedstawiam pięć kroków, które należy przejść, aby zamówić wymarzony dom prefabrykowany.

  1. Wybór projektu i aranżacja przestrzeni - pierwszym krokiem jest wybór projektu domu oraz aranżacja przestrzeni wewnątrz. Firmy oferujące domy prefabrykowane zazwyczaj mają w swojej ofercie kilka gotowych projektów, spośród których można wybierać. Można również dokonać modyfikacji projektu, aby idealnie dopasować go do swoich potrzeb. Pamiętaj, żeby zajrzeć do katalogu gotowych domów z oferty Domki Marysia, którą możesz znaleźć tutaj: oferta

  2. Wycena - po dokonaniu wyboru projektu i aranżacji przestrzeni, firma zajmująca się produkcją domów prefabrykowanych, taka jak Domki Marysia przedstawi wycenę. W tym etapie ustalane są wszystkie koszty związane z produkcją, transportem oraz montażem domu.

  3. Umowa - po akceptacji wyceny, podpisuje się umowę z firmą produkującą dom prefabrykowany. W umowie powinny zostać określone wszystkie warunki zamówienia, w tym terminy, koszty, sposób płatności oraz zakres prac.

  4. Produkcja i transport - po podpisaniu umowy firma przystępuje do produkcji domu prefabrykowanego. Po zakończeniu produkcji dom jest transportowany na miejsce budowy. Czas transportu zależy od odległości między fabryką a miejscem budowy.

  5. Montaż - ostatnim etapem jest montaż domu prefabrykowanego na miejscu budowy. Montaż jest zazwyczaj bardzo szybki i może trwać zaledwie kilka dni. Po zakończeniu montażu firma przeprowadza odbiór domu, a klient może przejść do kolejnych etapów takich jak instalacje czy prace wykończeniowe.

Podsumowując, zamawianie domu prefabrykowanego składa się z pięciu etapów: wyboru projektu i aranżacji przestrzeni, wyceny, podpisania umowy, produkcji i transportu oraz montażu. Przejście przez każdy z tych etapów zgodnie z planem pozwala na uzyskanie wymarzonego domu prefabrykowanego.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA