Dom 70m2 bez pozwolenia

Dom 70m2 bez pozwolenia

Domy modułowe to technologia, która jest znana w całej Europie. To skuteczny, szybki i prosty sposób na zbudowanie domu o wysokim poziomie komfortu. Budowa domów modułowych bez pozwolenia pozwala na wybudowanie własnego domu w kilka tygodni!

Nowoczesna technologia umożliwiła wdrożenie tego rozwiązania i oferowanie na sprzedaż wysokiej jakości domów bez pozwolenia. Oznacza to, że taki dom możesz postawić w dowolnym miejscu w Polsce (poza obszarami specjalnie chronionymi przed budową budynków) - na wsi lub w mieście, na swojej działce lub na działce należącej do Twoich znajomych lub krewnych. Ponadto, dzięki budownictwu modułowemu zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Domy te są budowane przez zespół pracowników, którzy konstruują moduły, a następnie dostarczają je na miejsce budowy. Ich budowa zajmuje mniej czasu niż budowa tradycyjnych domów, co oznacza, że są tańsze i można szybciej zamieszkać w nowym domu.

A co najlepsze? Nie potrzebujesz pozwolenia na budowę! Zgadza się: nie jest wymagane żadne pozwolenie. Czy to nie wspaniałe?

Korzyści wynikające z budowy domu modułowego.

  • Przyjazny dla środowiska: Domy modułowe zużywają mniej zasobów niż tradycyjne budynki, ponieważ podczas budowy wymagają mniej energii i wody.

  • Opcje dostosowania do potrzeb klienta: Dom modułowy można dostosować do własnych potrzeb, dodając do niego różne elementy, takie jak świetliki dachowe, panele słoneczne i inne.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ NA DOM 70M2 BEZ POZWOLENIA:


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA