Dlaczego domy w stylu stodoły są coraz bardziej popularne?

Dlaczego domy w stylu stodoły są coraz bardziej popularne?

Gdy kilka lat temu w Polsce pojawiły się pierwsze domy typu stodoła, nikt nie podejrzewał, że zyskają tak dużą popularność i na dobre zapiszą się jako trend w branży budowlanej. Domy te nawiązują swoim zewnętrznym designem do wiejskich budynków gospodarczych. Inspiracją do stworzenia domu w stylu stodoły z pewnością były zabudowania z terenów skandynawskich. Dlatego też domy te odznaczają się prostotą i minimalizmem. Charakterystycznymi cechami dla domów w stylu stodoły jest konstrukcja na planie prostokąta, dwuspadowy dach, duże okna (najczęściej panoramiczne, często obejmujące całą ścianę), wykończenie elewacji drewnem w kolorze naturalnym lub w modnym odcieniu antracytu. Dzięki temu domy w stylu stodoły mają bardzo duże możliwości aranżacyjne.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0513/0967/4690/files/Nowoczesna_Stodola_Wnetrze_01413c9f-8ae5-489e-9cf4-28beb4434f1e.jpg?v=1659702768

Jakie są zalety domu modułowego stodoła?

Domy typu stodoła najczęściej powstają w technologii domów modułowych. Konstrukcja domu modułowego stodoła wykonana jest z drewna klejonego i w większości powstaje w hali produkcyjnej. Na miejsce budowy dostarczane są całe elementy ścian – często już wraz z oknami i instalacją wodno-kanalizacyjną! Największą zaletą domu modułowego stodoła jest bardzo szybki czas realizacji inwestycji. Szkielet domu jest gotowy nawet po 2 dniach. Inwestor może zdecydować się na jeden z funkcjonalnych projektów lub połączyć kilka z nich, zmodyfikować tak, aby rozplanowanie wnętrza w pełni odpowiadało wymaganiom.  

Dom Typu Stodoła

Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA