Buduj Marzenia z Domem Prefabrykowanym z Drewna

Buduj Marzenia z Domem Prefabrykowanym z Drewna

Producent domów prefabrykowanych, modułowych w ekologicznej, drewnianej technologii. Zamów gotowy dom z katalogu lub zleć nam realizację projektu indywidualnego. Realizacje w całym kraju.

Marzysz o posiadaniu własnego, przytulnego domu, który harmonijnie wpisuje się w otaczającą naturę? Dom prefabrykowany z drewna to fascynująca propozycja, która może sprawić, że twój sen stanie się rzeczywistością. W tym artykule dowiesz się więcej o technologii drewnianych domów prefabrykowanych, ich zaletach oraz sposobach realizacji. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą dbającą o środowisko czy szukasz unikalnego miejsca do życia, te domy łączą w sobie zrównoważoność, funkcjonalność i estetykę.

Producent domów prefabrykowanych z drewna

Nasza firma to producent domów prefabrykowanych i modułowych, działający w oparciu o ekologiczną technologię drewnianą. Oferujemy gotowe projekty z katalogu, a także realizujemy indywidualne zamówienia zgodnie z życzeniami klienta. Nasze realizacje można znaleźć w całym kraju, co świadczy o naszej wiedzy, doświadczeniu i zaufaniu, jakim nas obdarzono.

Dlaczego dom prefabrykowany z drewna?

Decydując się na dom prefabrykowany z drewna, inwestujesz w nie tylko funkcjonalne miejsce do życia, ale także w ochronę środowiska. Drewno to surowiec odnawialny, który charakteryzuje się niskim śladem węglowym. Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto zdecydować się na ten rodzaj budownictwa:

  • Ekologia: Technologia drewniana jest przyjazna dla środowiska, ponieważ drewno jest surowcem odnawialnym.
  • Energooszczędność: Drewno posiada doskonałe właściwości izolacyjne, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania.
  • Szybka realizacja: Domy prefabrykowane są budowane w kontrolowanych warunkach, dzięki czemu proces budowy jest znacznie szybszy niż w przypadku budownictwa tradycyjnego.
  • Indywidualizm: Nasza firma oferuje różnorodność projektów, dzięki czemu masz możliwość wyboru domu idealnie oddającego twój gust i potrzeby.
  • Estetyka: Drewno dodaje wnętrzom niepowtarzalnego uroku i ciepła, tworząc przyjemną atmosferę.

Gotowe projekty i projekty indywidualne

Jako producent domów prefabrykowanych z drewna oferujemy szeroki wybór gotowych projektów, które można dostosować do swoich preferencji. W naszym katalogu znajdziesz różnorodne rozmiary, style i układy pomieszczeń, aby wybrać dom spełniający wszystkie twoje oczekiwania.

Jeśli jednak marzysz o domu stworzonym wyłącznie dla ciebie, chętnie podejmiemy się realizacji projektu indywidualnego. Współpracujemy z doświadczonymi architektami, którzy dopasują projekt do twoich potrzeb i wymagań. Twoje marzenie o wyjątkowym domu może stać się rzeczywistością.

Realizacje w całym kraju

Domy prefabrykowane z drewna, które tworzymy, można znaleźć w różnych regionach kraju. Nasza firma zdobyła zaufanie klientów dzięki jakości, profesjonalizmowi i dbałości o każdy detal. Bez względu na to, czy planujesz zamieszkać na wsi, czy w mieście, nasze domy są dostosowane do różnorodnych warunków i potrzeb.

Podsumowanie

Budowanie swojego wymarzonego domu staje się rzeczywistością dzięki technologii drewnianych domów prefabrykowanych. Nasza firma jako producent oferuje gotowe projekty z katalogu oraz projektowanie indywidualne. Dzięki zastosowaniu ekologicznych materiałów oraz oszczędności czasu dzięki prefabrykacji, możesz mieć pewność, że inwestujesz w przyszłość, tworząc miejsce, które jest przyjazne dla środowiska i dostosowane do twoich potrzeb. Nasze realizacje rozsiane po całym kraju to dowód na jakość i zaufanie, jakie zdobyliśmy wśród naszych klientów.


Modułowy dom całoroczny w stylu nowoczesnej stodoły. DOmki Marysia, producent domów modułowych w technologii szkieletu drewnianego
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.
Domki Marysia, producent domów modułowych w technologii prefabrykatu drewnianego.

Dom Marysia 07

Regularna cena 290.000,00 zl
/

Dom Modułowy Marysia 07

Jeden z ulubionych projektów Domki Marysia, który znakomicie sprawdza się jako domek na wynajem. Ale nie tylko. Głównym atutem tego budynku jest błyskotliwe wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni: na dwóch poziomach budynku udało się zmieścić 6 miejsc noclegowych. Przeszklenie na większości ściany z salonu prowadzi na taras, który latem może stanowić pełnoprawne przedłużenie części dziennej.

Dom modułowy w stylu małej nowoczesnej stodoły sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienki.

Realizacja tego drewnianego domu modułowego, odbywa się w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Sam montaż budynku na działce Inwestora zajmuje 4 dni.

 

 

Co mówią o nas Klienci

★★★★★

Zrealizowaliśmy budowę wraz z pełną infrastrukturą.

Monika

Koszelanka

★★★★★

Zbudowaliśmy razem nasz wymarzony dom dla turystów

Łukasz

Biała Góra

★★★★★

Przeprowadziliśmy remont i nadbudowę starego budynku nad rzeką

Małgorzata

Biała Góra

★★★★★

Zarabiamy na naszej nieruchomości szybciej dzięki dobrze dobranemu projektowi i optymalizacji kosztów

Ewa

Zielonka

★★★★★

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author name

Los Angeles, CA